Sosyal Medya Fenomeni Çağla Düvenci Kucağında Bebeğiyle Havaalanında Saldırıya Uğradı

Sosyal medyada yayınladığı bebek-çocuk gelişimi konularında blog yazılarıyla fenomen olan Çağla Düvenci Sönmez, Instagram hesabı üzerinden saldırıya uğradığını duyurdu. Kucağında bebeği Lia ile birlikte havaalanında darp edildiğini söyleyen fenomen, takipçilerini son derece korkuttu.

Sosyal medyada bir dönem son derece popüler olan Çağla Düvenci Sönmez’i aranızda tanıyanlarınız vardır.

Aile paylaşımlarıyla, kızı Alya’nın küçüklük videolarıyla bir dönemin en çok takip edilen isimlerindendi kendisi. Şimdilerde Instagram hesabında 787 bin takipçisi olan Çağla Düvenci Sönmez, hayatını Londra’da sürdürüyor.

Yıllar önce ilk fenomen olduğu dönemlerde kendisinin “sahte psikolog” olduğuyla ilgili çıkan haberler gündemi epey bir sarsmıştı.

Yazdığı bebek-çocuk gelişimi konusundaki blog yazıları ile tanınan Çağla Düvenci Sönmez, Bilgi Üniversitesi Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden çağ yaparak mezun olduğunu ve psikolog olduğunu ifade etmişti. Ardından hakkında ‘sahte psikolog’ olduğuna dair iddialar ortaya çıkmış ve sosyal medyadan bu ibaresini kaldırmıştı. Çağla Düvenci Sönmez ise yapmış olduğu paylaşımda çift diplomasını göstermiş ve iddiaları yalanlamıştı.

Sosyal medyada yıllardır aktif olarak paylaşım yapan Çağla Düvenci Sönmez, ailesi ile birlikte Londra’ya taşınmıştı.

Kıvanç ve Alya’dan sonra son gözbebeği Lia’yı kucağına almış ve bu süreci de takipçileriyle paylaşmıştı. Şimdilerde üç çocuğuyla birlikte yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Çağla Düvenci Sönmez, Türkiye’ye dönüyordu.

Son olarak Kıbrıs Ercan Havalimanı’nda yaptığı 29 Ekim paylaşımı ile Türkiye’ye geldiğini açıklayan Sönmez’in, havalimanında saldırıya uğradığı ortaya çıktı.

Bir takipçisinin kendisine “Abla iyi misiniz?” diye sormasının üstünden cevapladığı durumu Instagram hikayelerinde paylaştı.

Havalimanında saldırıya uğradığını ve her yerinin tırnak izleriyle dolu olduğunu söyleyen Çağla Düvenci Sönmez, ‘Havaalanında bir köpeğin saldırısına uğradım. Şikayetçi olduğumuz için uçuşu erteledik. İstanbul’dayız hala.’ dedi.

Bunun üstüne kendisine “İki ayaklı köpek mi?” sorusu geldi.

Fenomen isim ‘Elbette. Medeniyetten bi’ haber birçok insan var biliyorsunuz. 4 ayaklılar daha medeni.’ cevabını verdi.

Daha sonrasında bir açıklama yazısı yayınlayan Çağla Düvenci Sönmez, “Cumhuriyet kutlamalarından sonra ülkemin insanına ve medeniyetine karşı olan umudumu yitirmeme sebep oldu. Bu defa kurban biz olduk.” dedi.

Şikayetçi olduğunu söyleyen fenomen bu konu hakkında ‘Aldığım darp karşılığı kati adli tıp raporları elimizde mevcut ama insanından olduğu kadar adaletinden de umudu keseli baya oldu.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x