Huawei “Light Up Your Rings” Yarışması Dijital Madalyalarla Yayında

Huawei’nin “Light Up Your Rings” küresel etkinliği, kullanıcıları her gün daha iyi bir sağlık için motive etmek amacıyla Fashion Forward giyilebilir ürün lansmanına paralel olarak Huawei akıllı saatlerinde ve HUAWEI Sağlık Uygulamasında resmi olarak yayına girdi. Etkinlik için 16 Ekim – 12 Kasım 2023 tarihleri arasında sürecek.

 HUAWEI Giyilebilir Ürün Elçileri Sir Mo Farah ve Pamela Reif ile birlikte başlatılan Light Up Your Rings, kullanıcılara daha sağlıklı ve zinde olma yolculuğuna çıkmaları için ilham vermek üzere özel meydan okumalar ve fitness içerikleri sunuyor.

 

Her Gün Daha İyi Sağlık İçin İlham Verecek Yeni Meydan Okumalar

16 Ekim 2023’ten itibaren “Light Up Your Rings”, Avrupa, Latin Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu Afrika’daki 20 ülkeden kullanıcıları Aktivite Halkalarını tutarlı bir şekilde tamamlamaya ve yolculuklarını paylaşmaya davet ediyor.

 Kullanıcılar, en yeni HUAWEI WATCH GT 4 serisi ve HUAWEI WATCH 4 serisi gibi Huawei akıllı saatlerinde veya HUAWEI Sağlık Uygulaması aracılığıyla Aktivite Halkalarına ilk kez eriştiklerinde günlük hedefler belirlendikten sonra, üç halkayı da tamamlamak bir Mükemmel Gün verir ve 5 Mükemmel Gün, kullanıcılara Aktif Hafta Madalyası kazandırır. Aktif Hafta Madalyası, daha sonra Huawei akıllı saatlerinde sergilenerek Light Up Your Rings aracılığıyla daha sağlıklı ve zinde olma konusundaki kararlılıklarını gösterebilirler.

 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Adım 1: HUAWEI Health uygulamasını indirin ve HUAWEI ID ile kaydolun.

Adım 2: Uygulama içerisinde sağlık hedefinizi belirleyin.

Adım 3: Her hafta, Pazartesi’den Pazar’a kadar, 5 gün halkalarınızı tamamlayın.

Adım 4: 5 günlük mücadeleyi başarıyla tamamladığınız için prestijli e-Madalya kazanın.

Adım 5: 4 haftanın sonunda en az 3 kez kazandığınız Aktif Hafta madalyanızın ekran görüntüsünü HUAWEI Topluluk sitesinde paylaşın. HUAWEI WATCH GT 4’te geçerli 500 TL indirim kuponunu kazanın. consumer.huawei.com/tr/community/details/topicId_187276/

Adım 6: Günlük ya da haftalık spor rutininizin veya önemli spor ipuçlarını en az 150 kelime ile yeni bir başlıkta #SportsForward etiketiyle paylaşın. Arkadaşınız, eşiniz veya spor arkadaşınıza HUAWE WATCH Fit mini hediyesi kazandırın.

 

Huawei’nin en yeni ve prestijli akıllı saati Watch GT 4 serisi 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla ve

1.199 TL değerinde FreeBuds SE 2, 799 TL değerinde ekstra 1 yıl uzatılmış garanti hediyeleriyle satışa sunuluyor. 500 TL indirimli ekstra kayış ve 3 ay vade farksız taksit fırsatı yalnızca Huawei Online Mağaza’da. consumer.huawei.com/tr/wearables/watch-gt4/buy/

 

İndirim kuponları:

AGT4PR600MS – 600 TL Kupon 46MM Metal & 41MM Silver için geçerli
AGT4PR450G – 450 TL kupon 41MM Gold için geçerli

AGT4PR300 – 300 TL Kupon diğer tüm renklerde geçerli

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x