Ahmet Nur Çebi’den Galatasaray’a Gönderme!

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi, olağan idari ve mali genel kurulda flaş açıklamalarda bulundu. Çebi, bir gecede Gedson Fernandes, Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier’i Galatasaray’ın elinden aldıklarını söyledi.

“GEDSON, GHEZZAL VE ROSIER’İ GALATASARAY’IN ELİNDEN ALDIK”

Transfer çalımlarına değinen Çebi, “Transfer çalımı Temmuz’da, Ağustos’ta sevgili dostlar. Lütfen hafızanızı bir yoklayın. Gedson, Ghezzal ve Rosier transferleri Galatasaray’ın elinden alınarak bir gecede Türkiye’ye getirilmiştir.

Bunları da hatırlamamızda fayda var. Alex Teixeira ve Miralem Pijanic’i taraftar istedi getirdik. Josef Souza ve Wout Weghorst transferi. Wout Weghorst transferi 3 milyon Euro 4 ay içinde gidecek futbolcudan alınmış bir bedel Beşiktaş’ın kasasına konmuştur.

“Aboubakar’ı getirdik biz aynı gece”

Herkesin alkışlayacağı Aboubakar’ı getirdik biz aynı gece. Dolayısıyla başarılı olduğumuz tarafları konuşalım başarısızlıkları da konuşalım. Hep başarısızlık yok. Bu oyuncuların piyasadaki değerlerine bir bakın ve doğru hamleler olduğunu kabul edin eğer rakamlar çok yukarıdaysa” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x